Wielka Parada Moto Mikołajów

2 grudnia - 11:45

Witajcie!

Tradycyjnie w każdy pierwszy weekend grudnia zapraszamy wszystkich motocyklistów do udziału w tym niezwykłym wydarzeniu! Startujemy z naszych ukochanych Wałów chrobrego o 12:00, a przystanek końcowy to SPS ZOZ ” Szpital Zdroje ” – tam tradycyjnie rozdamy chorym dzieciom słodkie upominki.
Bezpośrednio ze szpitala wszystkie Motomikołaje jadą – jak co roku – nad Jeleni Staw (tuż za Osiedlem Majowym), gdzie czekają na nich: ognisko, kiełbasy do upieczenia i napoje.
Pokażmy mieszkańcom naszego miasta, że motocykliści potrafią wspierać potrzebujących, pokażmy, że jest w nas siła i dużo pozytywnej energii, którymi potrafimy podzielić się z innymi. Jak co roku planujemy obdarować około tysiąca najbardziej potrzebujących i chorych dzieci z ośrodków szkolno – wychowawczych oraz świetlic TPD. Zapraszamy też do wsparcia naszej akcji. Wpłat można dokonywać na konto Stowarzyszenia Motocykliści dla Dzieci z dopiskiem „MotoMikołaje” (numer konta na stronie www.motocykliscidladzieci.pl) oraz za pośrednictwem umieszczonych tam linków „cegiełek” do płatności bezpośrednich. Do każdej wpłaty, która przekroczy 99 PLN za pośrednictwem strony internetowej – koszulka gratis 🙂 Oczywiście mile widziane są również dary rzeczowe – słodycze, których potrzebujemy naprawdę bardzo dużo:) Do zobaczenia na paradzie oraz na naszych MotoMikołajowych wyprawach, o których będziemy informować na bieżąco. LWG !

2 grudnia

Wały Chrobrego