• To event minęło.

Wielki Piknik Pasji – XVIII Spotkanie pod Platanami

19 maja - 11:00 - 18:00

Jak co roku przedstawiciele sektora pozarządowego spotkają się POD PLATANAMI. To już osiemnasta odsłona wydarzenia, dlatego już dzisiaj warto zarezerwować czas i stać się częścią Wielkiego Pikniku Pasji.
🌳🌳🌳
Serdecznie zapraszamy do udziału w XVIII edycji Szczecińskiego Spotkania Organizacji Pozarządowych POD PLATANAMI, które odbędzie się 19 maja 2019 r. tradycyjnie na Jasnych Błoniach w godz. 11:00-18:00. W tym roku wspólnie stworzymy największą imprezę urodzinową dla NGO!
🌳🌳🌳
Wielki Piknik Pasji pokazuje siłę organizacji pozarządowych i jest wielkim świętem III sektora. Jest to wyjątkowa okazja, aby zobaczyć działalność organizacji.
CO: XVIII Szczecińskie Spotkanie Organizacji Pozarządowych POD PLATANAMI
GDZIE: Jasne Błonia, Szczecin
KIEDY: 19 maja | godz. 11:00 – 18:00
NABÓR DLA NGO: do 26.04.2019 r.
ORGANIZATORZY: Gmina Miasto Szczecin, Towarzystwo Wspierania Inicjatyw Kulturalno-Społecznych TWIKS, Fundacja Sektor 3, Stowarzyszenie Media Dizajn
PARTNERZY: Szczecińskie Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych Sektor 3, INKU Szczeciński Inkubator Kultury, Kastelo, Complex
Biuro Organizacyjne Imprezy:
budynek INKU Szczecińskiego Inkubatora Kultury
al. Wojska Polskiego 90 (1 piętro)
godziny otwarcia: poniedziałek – piątek, w godz. 10:00 – 16:00

Projekt dofinansowany ze środków Gminy Miasta Szczecin. 🌳🌳🌳