Wielkie otwarcie VR Planet

11 lipca - 09:00 - 17:00

VR Planet – salon rzeczywistości wirtualnej otwiera się w Galerii Handlowej Turzyn!

Już w najbliższą sobotę – 11 lipca, w Galerii Turzyn odbędzie się wielkie otwarcie VR Planet – miejsca, w którym każdy może przenieść się do wirtualnej rzeczywistości i przeżyć tam niezwykłą przygodę! Podczas otwarcia na wszystkich gości czeka moc atrakcji oraz zupełnie nowy wymiar zabawy!

Każdy, kto chce przeżyć prawdziwą przygodę w wirtualnej rzeczywistości, niech zbiera siły
i przyjaciół, aby w najbliższą sobotę, 11 lipca, w godzinach 9.00 – 17.00 wybrać się na wielkie otwarcie nowej odsłony VR Planet w Galerii Turzyn!

Na 270 mkw., na 1. piętrze Galerii Turzyn (obok sklepu Reserved), czeka 8 stanowisk VR z ponad 100 symulacjami (kolejne atrakcje w przygotowaniu), z czego 2 to symulatory lotów VR. Miłośnicy wirtualnej rzeczywistości, jak i rozpoczynający przygodę, będą mogli przenieść do świata, który wybiorą. Chcesz poczuć się pilotem odrzutowca? Skoczyć ze spadochronem? Zdobyć Mount Everest? Stoczyć walkę z inwazją kosmitów, czy wcielić się w swojego superbohatera? Nic prostszego! Wystarczy odwiedzić salon VR Planet, założyć specjalne okulary i… do dzieła!

Podczas otwarcia na gości czekają konkursy z nagrodami oraz pokazowa sesja VR!

Zapraszamy rodziny, grupy przyjaciół oraz pojedynczych miłośników gier! Prosimy o zachowanie zasad bezpieczeństwa, o których będziemy informować przed wejściem.

WSTĘP WOLNY

Serdecznie zapraszamy!