Wieść się niesie, UFO w lesie

12 maja 2019 - 16:00

15zł

Bohaterem bajki jest Ufobrudek, niezbyt sympatyczny przybysz z odległej planety, który ląduje w samym środku lasu z misją pozbycia się śmieci. Jego zamiary skutecznie udaremniają zwierzątka leśne, które poprzez zabawę i wesołe piosenki pokazują niezwykłemu gościowi jak można wykorzystać zużyte opakowania. Ufobrudek z pomocą swoich nowych przyjaciół poznaje walory odnawialnych materiałów i szczęśliwy wraca na swą ojczystą planetę.

Dzieci w sposób bardzo przystępny i obrazowy uczą się podstaw segregacji śmieci i recyklingu.

12 maja 2019
Koszt: