• To event minęło.

WITAJ W ŚRODKU
Otwarcie wystawy: 16 maja 2019 roku o godz. 19.00
Koncepcja wystawy: Ada Krawczak
ŚRODEK Śródmiejski Punkt Sąsiedzki przy ul. bł. Królowej Jadwigi 44b (wejście od ul. bł. Królowej Jadwigi 45 lub al. Wojska Polskiego 34).
Wstęp wolny

Lubimy rozmawiać, lubimy robić coś w przestrzeni, lubimy zmieniać miasto w praktyce. Ale lubimy też wspólnie z Wami tworzyć bardziej abstrakcyjne „miejskie raporty”.

Dlatego znów zapraszamy mieszkańców Szczecina do współtworzenia i obejrzenia wystawy WITAJ W ŚRODKU. Chcemy dowiedzieć się więcej o Waszych miejskich zachowaniach i opiniach. To, co zaznaczycie odpowiadając na zadawane w ramach wystawy pytania (za pomocą naklejek-kropek, krótkich skojarzeń i połączeń) pozostanie jako wspólnie „zbudowana” wystawa. Nie zadajemy podchwytliwych pytań, nie trzeba się w żaden sposób przygotować – zapraszamy! 🙂

Działanie jest realizowane w ramach projektu „ŚRODEK Śródmiejski Punkt Sąsiedzki. Miejsce aktywności i wsparcia wspólnot lokalnych obszaru rewitalizacji”, koordynowanego przez Stowarzyszenie OSWAJANIE SZTUKI i współfinansowanego przez Miasto Szczecin w związku z projektem pn. „Rewitalizacji obszaru przestrzeni publicznej i zabudowy śródmiejskiego odcinka alei Wojska Polskiego w Szczecinie”

Środek. Śródmiejski Punkt Sąsiedzki
ul. bł. Kr. Jadwigi 44b