WyChowaniec Erpegowy. Dzieci + II Mini Bazar „Bez Prądu”

6 listopada - 14:00 - 21:00

Zapraszamy na trzecią odsłonę naszego cyklu przeznaczonego dla miłośników gier fabularnych. Tym razem tematem przewodnim będą dzieci – jak z nimi grać, jak wprowadzać w świat, które systemy są przeznaczone dla tych młodszych odbiorców lub jak dostosować swoje ulubione erpegi do dzieci i młodzieży. A może potrzebujecie sami zagrać w świecie przyjaźni i pozytywności?
🎁Kontynuujemy również naszą inicjatywę mini bazaru – tym razem poza tymi, którzy chcą pożegnać się ze swoimi grami „bez prądu” zapraszamy właścicieli wszelkich geekowych gadżetów – figurek, biżuterii, prac plastycznych, komiksów czy książek. Ważne, by rzeczy przeznaczone na sprzedaż należały do szeroko rozumianego geekowego świata.
🔎Wstępny program:
14:00-17:00 – mini bazar „bez prądu” – masz gry planszowe, karciane lub RPG, które pragną zmienić właściciela? Przyszedł już czas na pożegnanie z książką fantasy, komiksem o superbohaterach, wyjątkowym „magicznym” naszyjnikiem lub figurką z filmu sci-fi? A może Twoje półki na gry „bez prądu” pragną nowych mieszkańców? Przyjdź, kup, sprzedaj! (Liczba miejsc dla sprzedających ograniczona. Zapisy dla wystawców pojawią się już wkrótce).
16:00-16:45 – prelekcja dotycząca narracyjnych gier fabularnych związanych z dziećmi (szczegóły wkrótce)
16:45-17:00 – konkurs erpegowy (do wygrania broszury z materiałami do różnorodnych systemów RPG)
17:00-19:00 – sesje RPG (zapisy na miejscu lub przez PW, szczegóły wkrótce) ; rozmowy chowańcowe (chcesz z nami współpracować lub wesprzeć nas w naszych działaniach – zapraszamy na długie Chowańców rozmowy!)
Pozwól nam się WyChowańcować! Do zobaczenia!
Wydarzenie zorganizowane przy wsparciu Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych Sektor 3 Szczecin oraz Miasta Szczecin
Wstęp wolny
😷Prosimy o dostosowanie się do aktualnie obowiązujących przepisów sanitarno-epidemiologicznych.

Exp Pub
ul. Mariacka 26