WymyBAJA – spektakl/ONLINE

6 grudnia 2020 - 17:00

Czekając na Święta i upragniony moment spotkania się z Wami w realu, zapraszamy na improwizowaną bajkę online!
Przedstawienie, tworzone na żywo na oczach dzieci, będzie transmitowane ze sceny MCK prosto do Waszych domów!
Już wkrótce zbierzemy od Was inspiracje i sugestie, by wykorzystać je podczas naszej gry na żywo w nadchodzącą niedzielę.
Zachęcamy najmłodszych widzów do wspólnej zabawy i przeżywania losów stworzonych przez Was bohaterów.
Zapraszamy Was przed ekrany na spektakl tworzony na żywo według Waszego pomysłu… Będzie to bajka, którą również Wy wymyślicie, która nigdy wcześniej nie została opowiedziana i która już nigdy się nie powtórzy 🙂
Do zobaczenia w niedzielę o 17 podczas wspólnie przeżywanej przygody!
Bajka transmitowana będzie bezpłatnie na Facebooku i youtube wymyWammy
czas trwania: około 40 minut

6 grudnia 2020