Wyścigowe morskie łodzie motorowe w marinie na Wyspie Grodzkiej

12 września - 12:00 - 15:00

W ten weekend do Szczecina po raz kolejny zawita czołówka europejskich motorowodniaków w swoich wyścigowych bolidach.
W sobotę 12 września wyścigowe morskie łodzie motorowe biorące udział w wyścigu Poker Runs Germany z Berlina, przez Zalew Szczeciński wpłynie do Szczecina do mariny na Wyspie Grodzkiej.
Jednostki będą cumować przez około 3 godziny od 12 do 15. Będzie można z bliska zobaczyć superszybkie łodzie o ogromnej mocy silników.
W wyścigu uczestniczą dwie polskie jednostki wyścigowe, w tym jedna nowa o mocy 1500 KM.
Ok. godziny 15 bolidy wracają do Niemiec

Wyspa Grodzka