• To event minęło.

Wystawa fotografii „Magiczny Szczecin”

16 maja - 18:00

Urodziłeś-aś się w Szczecinie? A może tu mieszkasz, uczysz się lub pracujesz? Może jest tak, że każdego dnia przemierzasz te same ulice, place i parki, które przypominają Ci tylko o codziennych obowiązkach, przebytych w pędzie minutach, o czasie, którego Ci wciąż brakuje? Czy potrafisz myśleć o swoim mieście z sympatią i podziwem? Jeżeli nie, jeżeli zapomniałeś/-aś już, jak to jest tak zwyczajnie się zachwycić i chwilę popodziwiać, zapraszamy na wystawę fotografii „Magiczny Szczecin” Przemysława Budziaka, który dla nas wszystkich zamyka w maleńkich kadrach – wielkie piękno!
Są to fotografie naszego miasta, jego bardziej i mniej znane miejsca, to, z czego – jako mieszkańcy – możemy być dumni, ale czym też możemy każdego dnia się cieszyć.
Wernisaż odbędzie się w środę, 16 maja, o godzinie 18.
! Serdecznie zapraszamy, bo pięknem należy się dzielić !

Stara Rzeźnia
ul. Tadeusza Wendy 14

Polub, a żadne wydarzenie Ci nie umknie!