Wystawa Makiet Kolejowych

23 lutego - 10:00 - 14:00

Jest to kolejna siódma już odsłona tej imprezy, która tym odbędzie się w Zespole Szkół nr 4 w Szczecinie. Udział w imprezie zapowiedzieli modelarze niemal z całej Polski.
Na wystawie będzie można zobaczyć modele redukcyjne w skalach 1:87 (H0) i 1:32 (1).
Będą zaprezentowane zarówno modele lokomotyw jak i samochodów.
Planowane są warsztaty dla najmłodszych. Tradycyjnie nie zabraknie przejażdżek kolejką ogrodową.
Na wystawie znajdą się również stoiska z materiałami i akcesoriami modelarskimi.

Zwiedzanie wystawy w sobotę 22 lutego w godz. 12-17, oraz w niedzielę 23 lutego w godz. 10-14.
Impreza organizowana jest przez koło Zachodniopomorski Klub Miłośników Kolei działające przy Stowarzyszeniu Inżynierów i Techników Komunikacji Rzeczpospolitej Polskiej Oddział w Szczecinie.

ul. Kusocińskiego 3