Wystawa RAJ NA ZIEMI

11 października - 11:00 - 16:00

Wystawa RAJ NA ZIEMI – TWORZĘ SIĘ w Domu Kultury 13 Muz”

„Nie ma innego raju, ziemia jest naszym rajem”- powiedział Mirosław Hermaszewski patrząc na ziemię z orbity.

W kontekście problemów z jakimi boryka się nasza planeta, potraktowanie jej jako wspólnego dobra, wspólnego domu, w którym razem żyjemy, o który dbamy,  jest jedynym możliwym rozwiązaniem. Eksperci twierdzą , że choć zdrowie ekosystemów, na których żyjemy, pogarsza się szybciej niż kiedykolwiek, to wciąż nie jest za późno, by ograniczyć to zjawisko. Dlatego jeśli chcemy zatrzymać nasz raj, musimy zacząć działać jak najszybciej, w skali globalnej ale przede wszystkim lokalnie. Wspólne z zaproszonymi artystami stworzyliśmy przestrzeń w której łączymy sztukę z ekologią. Przy pomocy specjalnie zaaranżowanej przestrzeni oraz przygotowanej ścieżce edukacyjnej będziemy prowokować do refleksji oraz zadawać pytania, które pozwolą uruchomić wyobraźnię ekologiczną.

Kiedy i jak odwiedzić wystawę?

– w każdą niedzielę (poza 1.11.), godz. 11:00-16:00

Wstęp bezpłatny, preferowane zapisy mailowe: tworzesie@gmail.com. Z uwagi na zachowanie bezpieczeństwa i wprowadzone ograniczenia zwiedzanie odbywa się w mniejszych grupach, o pełnych godzinach. Zgłaszając chęć udziału w niedzielnym zwiedzaniu, prosimy o podanie w mailu godziny wizyty i zarezerwowanie odpowiedniej ilości miejsc.

Dostępne godziny:
– 11:00-11:50
– 12:00-12:50
– 13:00-13:50
– 14:00-14:50
– 15:00-15:50

Po otrzymaniu zgłoszenia mailem, otrzymacie Państwo informację zwrotną, potwierdzającą rezerwację miejsc. Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Mailowo prześlemy Państwu do wglądu oświadczenie uczestnika wydarzenia. Prosimy o zabranie maseczek ochronnych.

– od poniedziałku do piątku wstęp dla grup zorganizowanych (koszt: 10 zł/dziecko, zapisy: tworzesie@gmail.com)

Po ustaleniu dogodnego terminu, otrzymacie Państwo do wglądu oświadczenie uczestnika wydarzenia. Zwiedzanie odbywa się w maseczce ochronnej i wg wymogów sanitarnych.

Szczegóły: www.tworzesie.pl

Przepraszam Tworzę się