Zajęcia CrossFit Kids

13 czerwca 2019 - 17:30 - 18:30

Kochani, zapraszamy Was oraz przede wszystkim Wasze pociechy na dlugo wyczekiwane zajęcia CrossFit Kids. Zajęcia dedykowane będą dla maluchów w wieku przedszkolnym tj 4-6 lat. Zajęcia będą miały charakter treningu ogólnorozwojowego i będą prowadzone w formie zabawy.
Zajęcia prowadzić będzie nasza Ania Bartczak, zawodniczka ale przede wszystkim (o czym mało osób wie) absolwentka wychowania fizycznego oraz pedagogiki specjalnej. Ania od ponad 15 lat zwiazana jest ze sportem, a na chwile obecna prowadzi zajecia z dziećmi.

PIERWSZE ZAJĘCIA OCZYWIŚCIE SĄ DARMOWE 🙂

Serdecznie zpraszamy.

Po wiecej informacji prosimy o kontakt telefoniczny
509191357 lub 668497449