Zajęcia edukacyjne Mój Epicki PSIjaciel

13 listopada - 11:00 - 12:30

Serdecznie zapraszamy dzieci na zajęcia edukacyjne “Mój Epicki Psijaciel“. Podczas zajęć dzieci poznają podstawowe zasady kontaktu z czworonogiem oraz dowiedzą się jak bezpiecznie bawić się z psem. Ponadto, uczestnicy poznają obowiązki jakie niesie ze sobą posiadanie psa, a także odkryją się po co i do czego szkoli się psy. Zajęcia przeprowadzone zostaną przez wykwalifikowaną ratowniczkę wodną wraz z psem będącym w trakcie szkolenia ratowniczego. Wiek uczestników Wydarzenie przeznaczone jest dla dzieci w wieku 6-13 lat. Czas trwania wydarzenia Wydarzenie trwa 90 minut.

Vito i Bella House
ul. Boh. Getta Warszawskiego 24