• To event minęło.

Zajęcia muzyczno – kreatywne dla maluchów

16 maja - 10:15

10zł

ZAJĘCIA MUZYCZNO-KREATYWNE
DLA MALUCHÓW (1- 2,5 LAT) I ICH OPIEKUNÓW
16.05 czwartek godzina 10.15

Zajęcia ogólnorozwojowe, stymulujące, na których: bawimy się kreatywne, rozwijamy umiejętności społeczne, pracujemy nad koncentracją i umiejętnościami motorycznymi oraz dużo śpiewamy
JEŚLI CHCESZ CIEKAWIE I RADOŚNIE SPĘDZIĆ CZAS Z DZIECKIEM,
ZADBAĆ O ROZWÓJ SPOŁECZNY SWOJEGO MALUCHA OD NAJWCZEŚNIEJSZYCH LAT,
MIEĆ MOŻLIWOŚĆ POZNANIA I DOŚWIADCZENIA NOWYCH MOŻLIWOŚCI ZABAW Z DZIECKIEM,
PRZYJDŹ DO NAS!
ZAPRASZAM W CZWARTEK ( 16.05 )
GODZINA 10.15 – 11.00
UL. STOŁCZYŃSKA 176B SZCZECIN

• Koszt: 10zł/ od osoby.
    •By uczestniczyć w zajęciach koniecznie trzeba się wcześniej zapisać telefonicznie pod numerem telefonu 506648447
    •Spotykamy się 10 min. przed zajęciami by maluchy rozebrać, przewinąć, nakarmić, dać pić oraz by mogły swobodnie w obecności rodzica/opiekuna poeksplorować salę do zajęć.
    •Dobrze jest na zajęcia przyjść w wygodnym ubraniu lub mieć ubranie na zmianę dla siebie i dziecka byśmy czuli się komfortowo podczas zabaw z maluchem.
    •Zajęcia trwają 45 minut, kolejne 30 minut macie dla siebie i swoich pociech, możecie zostać na terenie klubu, spokojnie nakarmić dziecko, porozmawiać ze sobą nawzajem, poznać się, spędzić czas w gronie innych rodziców.

Koszt:
10zł