Zajęcia Uwaga! Rodzina gr. 5-8 lat

9 października - 11:00 - 11:50

Pierwsze zajęcia Uwaga! Rodzina są bezpłatne.
👨‍👩‍👦 Wspólna, uważna zabawa rodzica z dzieckiem to wyjątkowa przestrzeń do wzmacniania więzi, odczuwania radości i nauki o sobie nawzajem.
🍀 Wyciszenie, uzewnętrznianie emocji, odczuwanie wdzięczności i uważny oddech są niezwykle potrzebne nie tylko nam dorosłym, ale również naszym dzieciom, by mogły rozwijać się w poczuciu wewnętrznego spokoju i miłości.
💜Zapraszamy do wzięcia udziału w tym wyjątkowym spotkaniu, na którym bawiąc się nabywamy umiejętności radzenia sobie ze stresem, opanowujemy przytłaczające myśli, poznajemy swoje wnętrze oraz z empatią słuchamy i widzimy drugiego człowieka – człowieka, który jest dla nas najważniejszy.
🧘‍♀️ Zajęcia mają charakter starannie przygotowywanych zadań tematycznych, na których będziemy m.in.:
tworzyć mapy myśli, uważnie doświadczać zmysłami: faktury, dźwięki i zapachy, przyglądać się swoim potrzebom, aktywnie słuchać wizualizacji oraz bajek relaksacyjno-ruchowych.
Niniejsze wydarzenie dotyczy grupy wiekowej 5-8 lat.
Cena 1 spotkania trwającego 50 minut dla jednego dziecka i jednego rodzica to 40 zł. Dla rodzeństw obowiązuje cena promocyjna.
Zakup biletów możliwy jest na stronie:
🔷 www.rodzinazen.pl
Więcej informacji o wydarzeniu z możliwością zakupu biletów:
🔷www.uwagarodzina.pl
Wykorzystujemy różne ćwiczenia i materiały (również te brudzące), dlatego prosimy o wygodny strój.
Informacje:
warsztaty@uwagarodzina.pl
tel. 512 755 506
Ze względu na zachowanie środków ostrożności w związku z pandemią zaleca się zabranie ze sobą własnego kocyka lub maty do ćwiczeń, by wygodnie usiąść.

INKU Szczeciński Inkubator Kultury
al. Wojska Polskiego 90