Miasto Atrakcji - inspiracje dla rodziców nie tylko ze Szczecina
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Żelechowa clean & grill vol. 3 SBO: Kurs na Północ

5 września - 11:00 - 18:00

3 edycja społecznej akcji porządkowania osiedla Żelechowa połączonej z sąsiedzkim grillem i rodzinnym festynem. Tradycyjnie dla Tych, którzy poświęcą około godzinki czasu, żeby zadbać o nasze otoczenie przygotowaliśmy upominki w postaci okolicznościowych kubków i eko toreb. W tym roku sprzątamy okolice ul. Dębogórskiej przy Głowickiej oraz ul. Pelikana. W miejscach zbiórki uczestnicy otrzymają worki i rękawiczki oraz kupony na poczęstunek w trakcie festynu, który odbędzie się na boisku i placu zabaw, przy Ostrowskiej 9 (za przychodnią i przed parkiem), dokąd można będzie wybrać się w towarzystwie przewodników, którzy ubogacą spacery swoimi opowieściami o naszym osiedlu.
Tu na uczestników czekać będą artyści plastycy, którzy poprowadzą plener malarski, a także 2 ergometry, na których odbędą się regaty o tytuł „Super Taty”. Oprócz tego jak zawsze na warsztatach eko recyklingu sprawdzimy, co zdolne dzieci mogą zmajstrować ze śmieci. Naszą imprezę uświetnią występy znakomitych artystów, czyli Kuncfota i Porka oraz Zespołu Pieśni i Tańca Szczecinianie. Dopełnieniem wspólnej zabawy będą atrakcyjne nagrody od naszych wspaniałych partnerów, przewidziane dla uczestników zabaw i konkursów. Przy okazji naszego spotkania zaprezentujemy tegoroczny wspólny projekt północnych osiedli do SBO.
Ze względu na obowiązujące obostrzenia epidemiczne prosimy o zabranie ze sobą maseczek.
Serdecznie zapraszamy i prosimy o udostępnianie wydarzenia oraz zapraszanie znajomych.
(informacja ze strony wydarzenia)
Zapisz się na newsletter bloga!
Bądź zawsze na bieżąco i uzyskaj dostęp do ekstra treści!
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych w celu otrzymywania newslettera oraz informacji o nowościach i usługach Miasta Atrakcji. Szczegóły przetwarzania danych znajdziesz tutaj.
Please follow and like us:

Szczegóły

Data:
5 września
Czas:
11:00 - 18:00
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/939988393180535/

Miejsce

ul. Ostrowska
ul. Ostrowska
Szczecin,
+ Google Map