Miasto Atrakcji - inspiracje dla rodziców nie tylko ze Szczecina
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Zielony Dom Jutra: Domowe kosmetyki

17 lipca 2020 - 17:00 - 19:00

 ? ? Resztki z porannej kawy. Trochę z szafki w kuchni, trochę z łazienki i co nieco z pobliskiej łąki. To będą składniki naszych domowych kosmetyków. Stworzymy mydła, odżywki, pomadki, sole do kąpieli, a może i krem. A wszystko to bez szkodliwych substancji i z krótkim prostym składem.
☘️ ☘️ ☘️ Nasze warsztaty to idealny sposób na rozpoczęcie przygody z domowymi ekokosmetykami. Poznasz najprostsze sposoby i przekonasz się, jaką satysfakcję daje umycie rąk mydłem własnej roboty ? ? ?
❗️ Na naszych warsztatach będzie się trochę pyliło i na pewno bardzo mocno pachniało ? ? ? Dlatego nie rekomendujemy ich alergikom i kobietom w ciąży.
✍️ Aby zapewnić sobie miejsce na warsztatach, kliknij przycisk „Zarezerwuj miejsce”, który znajdziesz na górze? i postępuj zgodnie ze wskazówkami. Jeśli zamiast przycisku „Zarezerwuj miejsce” widzisz przycisk „Napisz do organizatora” i informację „Brak miejsc”, to znaczy, że w tym momencie wszystkie miejsca są zajęte. Warto jednak zajrzeć na wydarzenie jeszcze raz. Jeśli jakiś uczestnik zrezygnuje, wtedy przycisk „Zarezerwuj miejsce” znów się pojawi.
? Liczba miejsc na warsztatach jest ograniczona. Jeśli po dokonaniu rezerwacji okaże się, że jednak nie możesz przyjść, to wróć do wydarzenia i kliknij „Zwolnij miejsce”. Dzięki temu ktoś inny będzie mógł skorzystać ???
? Kliknięcie „Wezmę udział” lub „Zainteresowany” nie oznacza rezerwacji miejsca na wydarzeniu.
? W trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo prosimy wszystkich uczestników o noszenie maseczek zakrywających usta i nos.
O PROWADZĄCEJ:
Karolina Gołębiowska – absolwentka i studentka Akademii Sztuki w Szczecinie. Asystentka w Pracowni Rzeźby i Działań Przestrzennych prof. hab Aleksandry Ska. Laureatka Nagrody Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego za Najlepszy Dyplom Artystyczny 2014. Finalistka konkursu Artystyczna Podróż Hestii 2019. Zajmuje się fotografią, filmem, animacją i street artem. W swoich pracach podnosi tematy społeczne i tematy związane z ekologią. Na co dzień pracuje na Akademii Sztuki w Szczecinie i współpracuje z małymi ośrodkami kulturalnymi, prowadząc zajęcia ze sztuki współczesnej dla młodzieży i organizując wydarzenia społeczno-artystyczne.
O CYKLU:
„Zielony Dom Jutra” to cykl spotkań i warsztatów, podczas których dowiesz się, jak uczynić Twój dom bardziej zielonym. Czy to za sprawą ozdobnych roślin, czy ziół zasadzonych w kuchni, czy też całych zielonych samonawadniających się ścian roślin.
(informacja ze strony wydarzenia)
Zapisz się na newsletter bloga!
Bądź zawsze na bieżąco i uzyskaj dostęp do ekstra treści!
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych w celu otrzymywania newslettera oraz informacji o nowościach i usługach Miasta Atrakcji. Szczegóły przetwarzania danych znajdziesz tutaj.
Please follow and like us:

Szczegóły

Data:
17 lipca 2020
Czas:
17:00 - 19:00
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/635347127336438/

Miejsce

IKEA Dom jutra
Monte Cassino 6
Szczecin,
+ Google Map