Miasto Atrakcji - inspiracje dla rodziców nie tylko ze Szczecina
Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Zimowa opowieść choinkowa

6 stycznia - 11:00 - 12:00

15zł

Wszystko już gotowe do wigilijnej wieczerzy. Z kuchni dochodzą smakowite zapachy świątecznych potraw, wspaniale udekorowana choinka stoi dumnie wyprostowana i raduje oczy blaskiem migotliwych ozdób. Pod choinką leżą przewiązane kolorowymi wstążkami pudła pełne prezentów. Jest tak pięknie, że nawet dokazujące zwykle koty dziś zachowują pełną dostojeństwa ciszę.

Nagle… Pojawia się ktoś obcy. Przybysz z egzotycznych krain, który – dziw nad dziwy! – nie wie czym są Święta Bożego Narodzenia. Nie umie docenić świątecznej atmosfery, nie zna ani jednej kolędy i ciągle narzeka, że zimno i mroźno…

Trzeba pokazać tajemniczemu gościowi, że Święta są cudowne! Ogrzać jego zmarznięte serce wspólną kolędą i opowiedzieć o naszych wspaniałych świątecznych tradycjach i obyczajach. I – co najważniejsze – umożliwić mu spotkanie z tym, który sprawia, że na Boże Narodzenie czeka się niecierpliwie przez cały długi rok – Świętym Mikołajem!

Zapraszamy na pełną świątecznej magii bajkę zatytułowaną “Zimowa opowieść choinkowa”. Będziemy wspólnie odkrywać tajemnicę niezwykłego czaru Świąt Bożego Narodzenia, wspaniale bawić się obserwując perypetie przybysza z dalekich krain i czekać na Mikołaja, który – obiecujemy Wam to solennie – na pewno nas odwiedzi.

(informacja ze strony wydarzenia)

Szczegóły

Data:
6 stycznia
Czas:
11:00 - 12:00
Koszt:
15zł
Strona internetowa:
https://www.teatrgwitajcie.pl/repertuar.html#styczeń

Miejsce

Teatr Rozmaitości Gwitajcie
Al. Bohaterów Warszawy 15
Szczecin, 70-370
+ Google Map