Zwiedzanie wystawy „Raj na ziemi”

13 września - 11:00 - 16:00

„Nie ma innego raju, ziemia jest naszym rajem”-powiedział Mirosław Hermaszewski patrząc na ziemię z orbity.
W kontekście problemów z jakimi boryka się nasza planeta, potraktowanie jej jako wspólnego dobra, jest jedynym możliwym rozwiązaniem. Naukowcy twierdzą, że choć zdrowie otaczającego nas świata, pogarsza się szybciej niż kiedykolwiek, wciąż nie jest za późno, by przywrócić zdrowie planety. Jeśli chcemy zatrzymać nasz raj, musimy zacząć działać jak najszybciej, w skali globalnej ale przede wszystkim lokalnie. Wspólne z zaproszonymi artystami stworzyliśmy przestrzeń w której łączymy sztukę z ekologią. Przy pomocy specjalnie zaaranżowanej przestrzeni oraz ścieżce wrażeń, będziemy prowokować do refleksji oraz zadawać pytania, które pozwolą uruchomić wyobraźnię ekologiczną.
Wiek: 5+
Współpraca: Piotr LUMP Pauk, Katarzyna Mierzejewska, Aleksandra Rus, Edyta Waszak, Karolina Gołębiowska, Marek Mierzejewski, Joanna Olejniczak, Oskar Ejsmont
Kuratorka: Paulina Ratajczak
———————————————
JAK NAS ODWIEDZIĆ?
Wstęp bezpłatny, preferowane zapisy mailowe: tworzesie@gmail.com. Z uwagi na zachowanie bezpieczeństwa i wprowadzone ograniczenia, zwiedzanie odbywa się w mniejszych grupach, o pełnych godzinach. Zgłaszając chęć udziału w niedzielnym zwiedzaniu, prosimy o podanie w mailu godziny wizyty i zarezerwowanie odpowiedniej ilości miejsc.
Dostępne godziny:
11:00-11:50,
12:00-12:50,
13:00-13:50,
14:00-14:50,
15:00-15:50.
Po otrzymaniu zgłoszenia mailem, otrzymacie Państwo informację zwrotną, potwierdzającą rezerwację miejsc. Ilość miejsc jest ograniczona,decyduje kolejność zgłoszeń. Mailowo prześlemy Państwu do wglądu oświadczenie uczestnika wydarzenia.
Zwiedzanie odbywa się w maseczce ochronnej.

Przepraszam Tworzę się
Plac Żołnierza Polskiego 2