Życzenie dla Szczecina _akcja plakatowa

27 czerwca - 30 września

Z okazji 75-tych urodzin Szczecina galeria TWORZĘ SIĘ zaprasza wszystkich mieszkańców do udziału w akcji „Życzenie dla Szczecina”. Spotkajmy się, pomimo ograniczeń i stwórzmy wspólnie galerię życzeń. Świętujmy i bądźmy razem. Dowiedzmy się czego pragną mieszkańcy dla swojego miasta i czego mu życzą. Galeria życzeń powstanie w Internecie ale pojawi się również w przestrzeni miasta. W różnych miejscach Szczecina, na słupach ogłoszeniowych, zawisną żółte plakaty z białą kartką, na których będzie można zapisać swoje życzenie. W ten sposób galeria życzeń dostępna będzie w przestrzeni miasta oraz w Internecie. Obok plakatów z białą kartką, na słupach zawisną również plakaty informujące o urodzinach miasta.

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W AKCJI? NA 3 SPOSOBY!
———————————————————————
• Wysyłając zdjęcie z zapisanym życzeniem na adres: tworzesie@gmail.com
• Wpisując życzenie na jednym z żółtych plakatów z białą kartką, znajdujących się na słupach ogłoszeniowych
• Publikując zdjęcie swojego życzenia na Instagramie z hashtagiem #życzeniedlaszczecina

NA JAKIE ZDJĘCIA CZEKAMY?
———————————————————————
Czekamy na fotografie odręcznie zapisanych życzeń. Na zdjęciu może znaleźć się tylko kartka z zapisanym życzeniem lub zdjęcie osoby trzymającej kartkę z życzeniem dla Szczecina. Nadesłane zdjęcia umieścimy w wirtualnej galerii na stronie tworzesie.pl i profilu FB. Wirtualna galeria będzie na bieżąco aktualizowana.

Zachęcamy do przyłączenia się do akcji. Zasypmy Szczecin życzeniami! Akcja trwa do 30 września.

Kurator TWORZĘ SIĘ: Paulina Ratajczak
Grafika: Karolina Gołębiowska

Organizator: Fundacja Las Sztuki, Dom Kultury 13 muz

Wydarzenie odbywa się w ramach projektów „Eksperymentalne Place Zabaw w Szczecinie 2020” oraz „W Szczecinie TWORZĘ SIĘ!”. Projekt współfinansowany jest przez Miasto Szczecin. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Start:
Koniec: