Żyj zdrowo i sportowo

26 maja 2019 - 11:00 - 13:00

Serdecznie zapraszamy na festyn „Żyj zdrowo i sportowo” W programie przewidziano miedzy innymi: rozgrywki i pokazy sportowe , pokazy Światłogień dla dzieci- animacje, urodzinki Szczecin , konkursy, warsztaty tematyczne dla dzieci i dorosłych, malowanie twarzy, balony , elementy odblaskowe dmuchańce, skakańce, zabawy z animatorami, spotkanie z Panią Marcelina Szwarc pasjonatką gier planszowych, słodki poczęstunek, W strefie zdrowia można będzie wykonać badanie parametrów glukozy, RR poznać zasady udzielania pierwszej pomocy. Rozdane zostaną ulotki promujące zachowania zdrowego stylu życia i zachowań w różnych jednostkach chorobowych. Położna Pani Magdalena Zawadzka nauczy Panie jak badać piersi, pokaże jak wykąpać noworodka i zawiązać go chustą. Powie też o karmieniu piersią. Na uczestników festynu czeka wiele niespodzianek o których będziemy informować w następnych postach.

26 maja 2019

Mierzynianka – Obiekt Rekreacyjny