O mnie

*tak, bezpieczeństwo przede wszystkim, przytulamy się w kasku, ja swój do zdjęcia zdjęłam 😉

Cześć, jestem Ania i jestem mamą Hani i Stasia.

Hania i Staś to jeszcze małe szkraby, ale bardzo ciekawe świata. Tę ciekawość chcę u nich pielęgnować jak tylko się da. Rozmawiać, tłumaczyć i pokazywać otaczający świat. Będąc mamą siedmiolatki i prawie czterolatka już wiem, że dni mijają zaskakująco szybko i myślę, że warto wycisnąć z nich jak najwięcej miłych wspomnień.

Dlatego przygotowałam dla Ciebie sporą garść informacji o tym, co dzieje się w Szczecinie dla dzieci. Znajdziesz tu mnóstwo wydarzeń, atrakcji i różnorodnych zajęć. Ale nie tylko – odkryjesz tu również inspiracje i pomysły na to, jak najlepiej wykorzystywać czas spędzany z dzieckiem.

Mam nadzieję, że Ty również znajdziesz tu pomysły, które pomogą Ci pielęgnować naturalną ciekawość Twojego dziecka. Ale jest to także miejsce, które chcę tworzyć razem z Tobą. Dlatego też, jeśli…

…znasz jakieś super miejsce albo wiesz o czymś, co będzie się działo w Twojej okolicy?

…sam jesteś twórcą jakiegoś wydarzenia, o którym należy poinformować cały Szczecin?

…chcesz się po prostu przywitać?

Tak? Świetnie! Pisz śmiało na adres: ania@miastoatrakcji.pl lub prześlij wiadomość za pomocą formularza, który znajdziesz poniżej.

Znajdziesz mnie również na Facebooku, InstagramiePintereście.

A teraz zajrzyj na stronę główną albo do zakładki kalendarz, dzięki czemu będziesz na bieżąco z ciekawymi wydarzeniami dla dzieci w Szczecinie.

Zapisz się na newsletter bloga!
Bądź zawsze na bieżąco i uzyskaj dostęp do ekstra treści!
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych w celu otrzymywania newslettera oraz informacji o nowościach i usługach Miasta Atrakcji. Szczegóły przetwarzania danych znajdziesz tutaj.