Szczecin, wydarzenia

Fotograficzne podsumowanie TTSR 2017 i plany na weekend 11-12 sierpnia

Żaglowce odpłynęły, ale jeszcze choć przez chwilę zostańmy w tej bajkowej, żeglarskiej atmosferze.

Zapraszam! Podejrzyjcie je okiem Sebastiana Przyjemskiego:

A co nas czeka w najbliższych dniach?

Wesołe miasteczka zostaną z nami do soboty – do finału Pyromagic. Czwartek, 10 sierpnia, to dzień rodzinny, w związku z czym możemy liczyć na całkiem duże rabaty:

  • wesołe miasteczko, które znajduje się przy ulicy Jana z Kolna oferuje 50% rabatu,
  • natomiast to na Łasztowni 30%.

W czwartek będą one otwarte w godzinach od 14.00 do 1.00. W piątek i sobotę w godzinach od 16.00 do 2.00. Jeśli mieliście w planach wyjście do wesołego miasteczka, to w tym tygodniu jest okazja, bo nie będzie tak długich kolejek. 🙂

Podczas jubileuszowego festiwalu Pyromagic obejrzymy aż 5 pokazów pirotechnicznych. W piątek o godz. 20.40 imprezę rozpocznie specjalny pirotechniczny pokaz dymny.

Najbliższy weekend to także Szczecin Music Live, czyli połączenie muzyki tanecznej, elektronicznej i folku, który na pewno świetnie się skomponuje z festiwalem sztucznych ogni.

Piątek na Łasztowni to Splash of Colours, który będzie trwał od godz. 15.00 do 21.30. Polecany również dla rodzin z dziećmi. Idziemy? 🙂 Będziemy robić kolorowe chmury!

Sobota to widowiskowe skoki do wody Water Show. Najlepsi skoczkowie zaprezentują się w Szczecinie i będą skakać z wysokości 27 metrów! Nie próbujcie tego w domu 😉

Będzie również niezła gratka dla tych, którzy kiedyś marzyli o zawodzie strażaka – Firefighter Combat Challenge. Dzieci również będą mogły spróbować swoich sił.

10 sierpnia zaczynają się zawody Polonez Cup Race – Mistrzostwa Polski Żeglarzy Samotników i Załóg Dwuosobowych – najtrudniejsza tego typu impreza w Polsce.

Poniżej znajdziecie szczegółowy program Pyromagic i Water Show. (ze strony wydarzenia)

program_Pyromagic

Zapisz się na newsletter bloga!
Bądź zawsze na bieżąco i uzyskaj dostęp do ekstra treści!
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych w celu otrzymywania newslettera oraz informacji o nowościach i usługach Miasta Atrakcji. Szczegóły przetwarzania danych znajdziesz tutaj.
Please follow and like us: