dla dzieci, pomysły

Prezenty na Dzień Babci i Dziadka

Zbliżają się jedne z ważniejszych rodzinnych dni – Dzień Babci i Dzień Dziadka. Przygotowałam 9 pomysłów na prezenty i mam nadzieję, że chociaż trochę pomogę Wam z wyborem tego najlepszego, najbardziej od serca, podarunku.

(Wpis nie jest sponsorowany, podrzucam pomysły i polecam takie firmy, z usług których korzystam i jestem zadowolona.)

Łapcie!

  • Zdjęcia, kalendarze, fotoksiążki sprawdzają się zawsze. Ja od wielu lat korzystam z usług firmy Colorland. Teraz mają dobre ceny, a szybkość realizacji zamówienia zadziwia mnie za każdym razem!
  • Skoro jesteśmy przy fotografii, to może wspólna sesja zdjęciowa? Zazwyczaj dajemy Dziadkom nasze i naszych dzieci zdjęcia, a może tym razem zorganizować rodzinną sesję zdjęciową – taką międzypokoleniową?
  • Wszelkie spersonalizowane prezenty nadal są bardzo sympatyczne np. w sklepie Spod Lady, mają swój specyficzny, dawny charakter.
  • Czekoladki w różnych kształtach, ze zdjęciem, układające się w wybrany przez nas napis? Jasne! Np. tutaj.

  • Mam wrażenie, że z takiego prezentu „bez pudła” wszyscy Dziadkowie będą zadowoleni. Świetny pomysł Unicefu, który polega na zakupie np. szczepionek, lekarstw, pożywienia czy koców najbardziej potrzebującym dzieciom na świecie. Otrzymamy również certyfikat potwierdzający, że w imieniu naszych Dziadków zakupione zostały wybrane przez nas przedmioty.
  • Może Dziadkom podarujemy trochę czasu? Dzisiaj produkt dość pożądany i deficytowy, a zrobić z nim można prawie wszystko: zapełnić długą rozmową, spacerem, zaproszeniem do kawiarni czy wspólnym upieczeniem ciasta. W kalendarzu znajdziecie wydarzenia w Szczecinie – może tym razem warto wybrać się gdzieś wspólnie?

  • Plakaty, które można wydrukować w domu, oprawić i gotowe! Te o prostej formie od Leci Bocian mnie zauroczyły.
  • A tutaj znajdziecie ramki na zdjęcia do samodzielnego druku. Od My Pink Plum są zawsze pięknie dopracowane!

Mam nadzieję, że znaleźliście tu parę inspiracji i jestem ciekawa, który z prezentów spodobał się Wam najbardziej! 

Zapisz się na newsletter bloga!
Bądź zawsze na bieżąco i uzyskaj dostęp do ekstra treści!
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych w celu otrzymywania newslettera oraz informacji o nowościach i usługach Miasta Atrakcji. Szczegóły przetwarzania danych znajdziesz tutaj.
Please follow and like us: