dla dzieci, pomysły

Prezenty na Dzień Taty

Niedawno obchodziliśmy Dzień Mamy, a już za parę dni obchodzimy kolejny, ważny dla każdej rodziny dzień – Dzień Taty. Namawiam Was do obdarowywania ważnych dla nas osób nawet drobnymi upominkami.

Przecież najlepsze prezenty to takie, które wcale dużo nie kosztują, a wywołują uśmiech i radość. Ja i tak będę namawiała Was do tego, by ten dzień spędzić razem, zrobić coś, na co zazwyczaj brakuje czasu. Świętujcie i celebrujcie każdą możliwą okazję. Czasu jest niewiele, dlatego są to propozycje prezentów na Dzień Taty raczej last minute 🙂

Mam dla Was kilka fajnych propozycji, które mnie szalenie się podobają (a najbardziej ta ostatnia), może i Was zainspirują? Sprawdźcie sami:

  • Każdy Tata z dumą będzie nosił koszulkę zrobioną przez swoje dzieci. Dzięki pastelom do tkanin (do kupienia również w sklepach papierniczych) wyczarujecie świetne kolorowe koszulki.
  • A może ciasteczka własnej roboty? Z tymi foremkami stworzą świetny duet.
  • Śliczne kartki i etykiety od Mavelo gotowe do druku z wypisanymi życzeniami to zawsze dobry prezent.
  • Czy każdy Tata to łasuch? Jeśli tak, to opakowanie na czekoladę do druku świetnie się sprawdzi.
  • A plakat, do którego można samemu zrobić ramkę? Zobaczcie propozycje plakatów od My Pink Plum.
  • Zestaw dla Taty „Majsterkowicz” ze sklepu Spod Lady. Cały sklep jest świetny, a zestaw powinien spodobać się każdemu Tacie.
  • A spinki do mankietów? Nawet Tata, który nie nosi koszul na spinki, z tym prezentem na pewno zacznie.
  • Kto nie lubi kultowego „malucha”? Wieszak na klucze zauroczy wszystkich domowników.
  • A może Tata, który już wszystko ma? Nic nie szkodzi – na pewno ucieszy się z prezentu bez pudła, który możecie zamówić na stronie Unicefu. Są dostępne zestawy pełne miłości, koce, szczepionki, pasty terapeutyczne, książki, piłki i dużo więcej. Koniecznie sprawdźcie, bo to świetna inicjatywa, dzięki której możecie zmienić życie dzieci, które nie miały szczęścia urodzić się w bardziej sprzyjających warunkach.

Mam nadzieję, że coś Wam z tej listy się spodobało albo czymś się zainspirowaliście. Zajrzyjcie również tutaj, gdzie znajdziecie pomysły na wspólne spędzanie wolnego czasu. To także będzie świetny prezent 🙂

Miłego Dnia Taty dla całej rodziny!