dla dzieci, miejsca, pomysły, Szczecin

SkiPark – sportowe atrakcje dla całej rodziny

Zastanawiałam się, jak jednym zdaniem opisać to, co SkiPark oferuje, ale hmm… nic mądrego nie jestem w stanie wymyślić.

Wiecie dlaczego? Bo propozycji jest sporo i są dość zróżnicowane, sami zobaczcie:

Ścianki wspinaczkowe

W SkiParku znajdziecie 11 kolorowych ścianek wspinaczkowych o różnym stopniu trudności. Dałam radę ja, dał radę mąż – dadzą radę wszyscy. Dzieci przede wszystkim 😉 Na każdym etapie jesteśmy z instruktorem, który dobrze przypnie, pokaże, poinstruuje i odpowie na każde pytanie. Tak tak, te niezbyt mądre z mojej strony też (i już wiem, że jak za szybko wejdę, to nie wypadnę na drugą stronę ścianki 😉

Fajne jest to, że są to nie tylko typowe ścianki, po których musimy dostać się na górę. Jest taka, w której używamy czekanów, jakbyśmy byli w wysokich górach. Inna wygląda jak ser z dziurami, kolejna jest kosmiczna. Są też ogromne schody.

Wszystkie są kolorowe, zachęcające do aktywności fizycznej – super jest to, że można się bawić razem z dzieckiem.

Interaktywna ścianka wspinaczkowa

Gdy natomiast dziecię nie chce się już bawić na typowo analogowych ściankach, to może skorzystać z tej interaktywnej. Tutaj też musi się wspinać, ale jednocześnie gra w grę, zbijając nietoperze.

Jest to też ciekawa propozycja dla dorosłych, bo niby nisko, niby łatwo, ale jeśli naprawdę nie lubimy tych nietoperzy, to siódme poty wyciska.

Stoki narciarskie

SkiPark to oczywiście również stoki narciarskie. Tak tak, dobrze przeczytaliście – stoki. Można śmigać na nartach czy na desce przez cały rok. To odpowiednia atrakcja zarówno dla całkowicie początkujących, jak i zaawansowanych.

Stoki to duże bieżnie, gdzie można regulować kąt nachylenia i prędkość jazdy. Tak, jak przy wspinaczce, tak tutaj są instruktorzy, którzy czuwają nad każdym zjeżdżającym. Początkującym pomogą w nauce, zaawansowanym w kształtowaniu umiejętności.

Strefa malucha i kawiarniana

Jeśli potrzebujecie wytchnienia i regeneracji, to możecie skorzystać ze strefy kawiarnianej. Obok jest również kącik z zabawkami dla malucha i starszaka.

Strefa ta wykorzystywana jest także podczas organizacji urodzin (zarówno dzieci, jak i dorosłych) oraz wszelkiego rodzaju imprez zamkniętych – integracyjnych, firmowych, wieczorów kawalerskich i panieńskich. Właściciele są otwarci i można się dogadać w każdej sprawie.

Kontakt:

Zdjęcie główne dzięki uprzejmości SkiPark, reszta zdjęć z naszej pierwszej (i nie ostatniej) wyprawy do SkiParku.

Zapisz się na newsletter bloga!
Bądź zawsze na bieżąco i uzyskaj dostęp do ekstra treści!
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych w celu otrzymywania newslettera oraz informacji o nowościach i usługach Miasta Atrakcji. Szczegóły przetwarzania danych znajdziesz tutaj.
Please follow and like us: