dla dzieci, miejsca, Szczecin

The Little Gym – gimnastyka, rozwój, zabawa

Ptaszki, Pchełki, Wesołe Robaczki, Pantery czy Wymiatacze? Jeśli Twoje dziecko ma powyżej 4 miesiąca życia i nie więcej niż 12 lat, to podczas zajęć w The Little Gym w Szczecinie ma szansę zamienić się w jedną z tych super postaci.

A wiecie co takie Wesołe Robaczki i Pchełki robią w The Little Gym? Byłyśmy z Hanią na zajęciach próbnych i z przyjemnością Wam opowiem, posłuchajcie.

The Little Gym..

  • … to miejsce, gdzie dzieci poprzez ruch i zabawę pracują nad swoim zdrowiem, siłą i koordynacją ruchową. W sali wyłożonej materacami znajdują się specjalistyczne przyrządy do ćwiczeń gimnastycznych.
  • … to miejsce, gdzie dzieci bawiąc się mają kontakt z językiem obcym. Trenerzy mówią w języku polskim i angielskim. Jest to dobry sposób na naturalne osłuchanie się (zarówno dla Polaków, jak i obcokrajowców mieszkających w Szczecinie).

  • … to miejsce, gdzie dzieci nabierają umiejętności społecznych, ponieważ ćwiczenia są indywidualne oraz grupowe i wprowadzane do zajęć w odpowiednim dla dzieci wieku.
  • … to miejsce, gdzie wysiłek, jaki dzieci wkładają w wykonywane ćwiczenia, jest dostrzeżony i chwalony.

  • … to miejsce, gdzie trenerzy dostosowują ćwiczenia do możliwości dziecka, do jego wieku i sposobu odbierania świata. Jest dużo muzyki, radości i zabawy.
  • … to miejsce, gdzie zorganizujesz urodziny dla swojego dziecka. Organizację zostawiasz w rękach The Little Gym i odpoczywasz, podczas gdy Twoje dziecko dobrze się bawi.

Sala, w której prowadzone są zajęcia, z dwóch stron jest przeszklona, dzięki czemu rodzice mogą podejrzeć ćwiczące dziecię, a dziecię może w każdej chwili pomachać stęsknionym rodzicom. W każdym razie – przekładając na język zrozumiały dla każdego rodzica – macie całą godzinę na wypicie ciepłej kawy i zjedzenie ciacha w kawiarni, która czeka na Was tuż obok, za szybą.

Do 3. roku życia w zajęciach, które trwają 45 minut, razem z dzieckiem uczestniczą rodzice i tylko tęsknym okiem mogą spoglądać w stronę kawiarni

My z Hanią skorzystałyśmy z bezpłatnych zajęć próbnych, które są świetną okazją do tego, żeby zobaczyć, jak wyglądają zajęcia oraz porozmawiać z trenerami i innymi rodzicami.

Więcej informacji znajdziecie na stronie The Little Gym.

*zdjęcia zamieszczone w artykule dzięki uprzejmości The Little Gym.