dla dzieci, pomysły, Szczecin

Wakacje 2018 w Szczecinie

Podpowiem Wam parę rzeczy, które można robić z dziećmi w wakacje 2018 w Szczecinie. Oprócz tego, że lato czeka nas bardzo interesujące, co możecie na bieżąco sprawdzać w kalendarzu, to jest jeszcze wiele innych ciekawych ofert, z których warto korzystać. A może Wy macie jeszcze jakieś pomysły?

 • Zamek Książąt Pomorskich

Zamek ma świetną ofertę wakacyjną, począwszy od spektakli poprzez warsztaty rodzinne i dla dzieci, wystawy i projekcje filmów. Cały plan znajdziecie w tym wpisie.

 • Kąpieliska w Szczecinie

W tym wpisie znajdziecie więcej informacji na temat szczecińskich i tych okolicznych kąpielisk.

 • Miejska Biblioteka Publiczna

W paru bibliotecznych filiach na dzieci czekają ciekawe warsztaty: podróżnicze, morskie, a także z programowania już dla pięciolatków! Zajrzyjcie tutaj.

 • Bulwarove/Open Kitchen

Świetna akcja, która już porwała wielu Szczecinian i skradła ich serca. Przez dwa weekendy w miesiącu na końcu Łasztowni z pięknym widokiem na Odrę i Wały Chrobrego odbywają się targi jedzenia, designu i sztuki. Dla dzieci przewidziano różne gry i zabawy, Obserwujcie stronę wydarzenia – tam wszystkie szczegóły.

 • Empik w Kaskadzie

Spójrzcie na program:

 

 • Pracownia ceramiczna Kermeet

Pracownia organizuje rodzinne (i nie tylko) warsztaty ceramiczne – coś innego, ciekawego, może warto spróbować? 🙂

 • Szczecińskie Spacery Miejskie

Myślicie, że znacie już wszystkie tajemnice Szczecina? Przewodnicy miejscy udowodnią Wam, że warto się jeszcze podszkolić 😉 W każdą sobotę o godz. 11. Zapiszcie się.

 • Różanka Dzieciom

W każdą sobotę na dzieci czekają warsztaty, spektakle, koncerty, a przede wszystkim dobra zabawa w przepięknym otoczeniu róż. Szczegółowy program znajdziecie tutaj.

 • Kluboksięgarnia Fika

W Fice jak zwykle dużo się dzieje. W Fice jak zwykle można coś fajnego porobić, sami zobaczcie co.

 • Wiekowe pojazdy 

Na szczecińskie ulice wyjedzie historyczny tramwaj, który będzie kursował w każdą niedzielę lipca i sierpnia spod Dworca Głównego o godz. 14:35 oraz 15:59. W turystyczną trasę ruszy także stary Autosan. Szczegóły na stronie.

 • Szczecińska sensoplastyka

Każde dziecko uwielbia się brudzić, a na zajęciach sensoplastyki wszystko jest dozwolone! Ci bardziej wrażliwi rodzice będą musieli odwrócić wzrok 😉 Pocieszająca pozostaje myśl, że nie Wy będziecie to sprzątać… Zajrzyjcie na stronę.

A jeśli jeszcze macie ochotę na trochę inspiracji to polecam wpis sprzed roku – 39 rzeczy do zrobienia latem, który nadal jest jak najbardziej aktualny.

Zapisz się na newsletter bloga!
Bądź zawsze na bieżąco i uzyskaj dostęp do ekstra treści!
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych w celu otrzymywania newslettera oraz informacji o nowościach i usługach Miasta Atrakcji. Szczegóły przetwarzania danych znajdziesz tutaj.