dla dzieci, miejsca, Szczecin, zajęcia pozalekcyjne

Zapomnij o nudnej nauce języka angielskiego!

Gdy przygotowywałam ofertę zajęć pozalekcyjnych dla dzieci w Szczecinie szczególną uwagę zwróciłam na kursy Disney English organizowane przez szkołę ProfiLingua.

Przede wszystkim dlatego, że dzieci lubią i znają świat Disneya i wpleciony język obcy pewnie nie byłby dla nich problemem. Dzieci nie siedzą w ławkach, ale bawią się, korzystają z interaktywnych pomocy, grają, współdziałają. Język obcy staje się czymś naturalnym. Muzyka i ruch sprawiają, że zapamiętywanie staje się łatwiejsze.

Gdybyśmy byli teraz w Szczecinie, to umówiłabym Hanię na bezpłatną lekcję pokazową, ale dowiedziałam się, że zapisy trwają cały rok, a nie tylko we wrześniu. Jak wrócimy do domu, to zapisujemy się i będziemy testować 🙂 Może Wy szukacie dodatkowej nauki języka angielskiego dla dziecka, to skorzystajcie, bo nic nie tracicie, a może to będzie właśnie TO.

Lekcje pokazowe są we wtorki oraz czwartki o godzinie 16.30. Wcześniej trzeba się zapisać o tutaj.

Szkoła oferuje dwa rodzaje kursów – każdy dopasowany do wieku dzieci i ich rozwoju:

Kursy Disney English: przygotowane z myślą o dzieciach w wieku 4-8 lat, łączące naukę angielskiego z zabawą, grami i ruchem. Przyjazna atmosfera, tablica interaktywna i ulubieni bohaterowie Disneya pomagają dzieciom zanurzyć się z przyjemnością w świat języka angielskiego. Dzieci uczą się mówić po angielsku, rozwijając przy okazji umiejętność kreatywnego myślenia i rozwiązywania problemów.

Kursy PROFISMILE: zaprojektowane dla dzieci w wieku 8-13 lat kursy z języków obcych (angielski, niemiecki, hiszpański, włoski, francuski) prowadzone w oparciu o  autorską metodę SMILE. Dzieci używają języka obcego ćwicząc umiejętności przekonywania, negocjowania i prowadzenia dyskusji. Dzięki angażującym pracom w  grupie rozwijają umiejętności współpracy i dążenia do wspólnego celu.

Dajcie znać czy byliście na zajęciach próbnych i czy Wam się podobały!

(grafiki użyte w artykule dzięki uprzejmości szkoły ProfiLingua)

Zaglądajcie również do kalendarza, bo na bieżąco dopisuję wydarzenia.

Wpadajcie także na Instagram – tam trochę inne historie.

Tutaj Zestaw Ratunkowy dla tych, którzy z różnych przyczyn zostają z dziećmi w domu i potrzebują o siebie zadbać.